Ofis koltuk tamiri ve teknik servis

Ofis koltukları  uzun zaman kullanmak için alınır ve kullanılır, ofis koltuk  parçalarından amortisör de bozulması durumunda koltukta rahat oturmayız. Ofis koltuk amortisörü iki farklı uçu olan bir parçadır bir ucu koltuk mekanizmasına diğer ucuda koltuk ayağına yerleştirilir. Baz durumda amortisörü çıkartamayabiliriz. Bu hallerde Pas sökücü  ve benzeri teçhizat gerekli olmaktadır. Bu aletleri ofis ve evde  bulundurma her zaman mümkün değildir Bu durumda bizimle  iletime geçip teknik destek isteyebilirsiniz.
Ofis koltuk ve büro koltuğu montajı yaparken mekanizma, koltuk yıldız ayağı deliklerine amortisörün doğru bir şekilde yuvalara oturduğundan emin olunuz. Ofis koltuk montajı bittiminde ofis koltuğuna oturunuz ofis koltuğu mekanizma elciğine aşağı yukarı hareket ettiriniz koltuk aşağı indince sonra oturmadan mekanizma elciğine  basınız Bunu 1-2 defa tekrarlayınız, Bu hareketler amortisörü koltuk mekanizmasına ve ofis koltuk ayak yuvasına yerleştiğine, bozuk bir amortisöre veya mekanizma sahip olmadığınızdan emin olunur.
Ofis koltuk Amortisörü ve yüksekliği, amortisör çeşitleri ve koltuk parçaların kalitesi hakkında bizimle iletişime geçmeniz yararınıza olacaktır.
Amortisör çeşitleri  100 luk,120 lik,140 lık, 200 luk, gibi kalıteleri 1klas tan 4 klas kadar kaliteleri vardır krom ve siyah renkte olmaktadır. Önemli Uyarı! Ofis koltuğu amortisörün gövdesi altındaki rondela ile kilide kesinlikle çekiçle vurmayınız  bu kilidi sökmeyeniz.
Ofis Koltuğunuzun Amortisörünün Ayarı Nasıl Yapılır? Ücretsiz iletişim Hatı 0532 709 30 28

Açıklama

Arızalanmış, eskimiş ya da yıpranmış koltuklarınızı atmayın, tamirini yapalım. Uygun fiyatlı ofis koltuk tamiri hizmetlerimizden faydalanarak, yeni ofis koltuklarına çok daha yüksek fiyatlar ödemekten kurtulursunuz.

istanbulda ofis koltuk tamiri ve yedek parçaları ile hizmetinizdeyiz. Senelerin verdiği tecrübe ile teknik donanıma sahibiz. Ofis koltuk arıza tespitini yerinde ve tamir hizmetimiz sayesinde koltuksuz kalmayacaksınız. Ekibimizin yaptığı tespitler neticesinde koltuğunuzu alarak günlerdir sizi koltuksuz bırakmıyoruz. Her zaman ekibimzde mevcut koltugunuza uygun yedek parçaları bulundurmaktayiz. Bulundurdugumuz parçaları ile anında ve yerinde tamiratını yaparak size keyifli ortamlarınızda çalışmanıza devam etmenizi sağlıyoruz.

İşyerlerinizdeki ofis koltuk yedek parçaların ve tamiri hizmetini ile yanınızdayız.

Ofis koltuk parçaları ve teknik servis

Her model marka Ofis ve oyuncu koltuklarında İhtiyaç duyduğunuz yedek parçaları için siparişi! firmamızla iletişime geçiniz! Ofis ve çalışma ortamlarınızdaki Her model marka Ofis Koltuklarına Teknik Tamir ve Servis Hizmeti Sağlıyoruz!
Ofis koltuk tamiri, ofis koltuk pistonu, ofis koltuk mekanizması, ofis koltuk ayakları,  Gsm: 0532 709 30 28  Tel : 0216 574 46 40