Ofis koltuk tamiri

İstanbul da ofis koltuk tamiri ve ofis koltuk yedek parçaları ihtiyaçlarınıza çözüm bulmaktayız. İstanbul geneli ev ve iş yerlerinizde kullanmış olduğunuz ofis koltukların tamiri ve yedek parça değişimleri için bizleri aramanız veya whatssapptan resim göndermeniz yeterlidir. Teknik elemanlarımız İstanbul da ofis koltuk tamiri ve yedek parça ihtiyaçlarınıza çözüm bulacaktırlar.

Ofis koltuğu tamiri genelde iki aşamadan oluşur.

Ofis koltuk döşemesi ve arızalı yedek parçaların değişimi olmaktadır.

Ofis koltuğu yedek parçalarını isterseniz parça olarak sizlerde alabiliriniz kendiniz ya da teknik biriminizle telefon irtibatıyla değiştirebilir. Tüm ofis koltuğu tamir, ofis koltuk yedek parça değişimi satışı garanti kapsamındadır. Özet olarak sunmuş oluğumuz hizmetleri:

ofis koltukları tamiri, Ofis Koltuk Döşemesi, Ofis Koltuk Yedek Parçaları, Ofis koltuk amortisörü, ofis koltuk mekanizması,

Açıklama

Ofis Koltuk tamir ve ofis koltuk parçaları,

Ofis Koltuk mekanizmaları

Ofis koltuğu mekanizma tamirleri; genelde parçaların değişimiyle sonuçlanır. İstenirse firmamızca bu tamirlerin yapılmasını; İsterseniz de ofis koltuk parçaları satın alarak kendinizde yapabilirsiniz. Türkiye geneli ofis koltuk mekanizma satışımız vardır, kargo ile stoktan aynı gün gönderilir. Ofis koltuğu mekanizma çeşitleri aşağıdadır.

ofis koltuk mekanizması
ofis koltuk mekanizması

Ofis koltuk mekanizma tip ve çeşitleri:

Tıltı tek kollu mekanizma, kuyruklu yarasa mekanizma, yarasa mekanizma, çift kollu Tilt mekanizma, sekreter koltuk mekanizması, kare mekanizma, konum koruyucu mekanizma, yuvarlak mekanizma, senkron mekanizma, çift kollu sekreter mekanizması,

Ofis Koltuk amortisörleri (ofis koltuk pistonu)

Ofis koltuğu amortisörü nasıl değiştirilir.
Ofis koltuğu amortisör

Ofis koltuk amortisörü tamiri; Ofis koltuğu amortisörü parçaları değişimle sonuçlanmaktadır. İstenirse firmamızca amortisör değişimi yapılmasını isteyebilirsiniz. İsterseniz de ofis koltuk amortisörü satın alarak kendinizde değiştirebilirsiniz Firmamız değişim konusunda sizlere ücretsiz telefon desteği vermektedir. Türkiye geneli ofis koltuğu amortisör satışımız vardır ve kargo ile gönderilir. Ofis koltuk amortisör çeşitleri, Siyah amortisör, Krom amortisö , 80 lik amortisör, 100 luk amortisör, 120 lik amortisör, 140 lık amortisör, 200 luk amortisör

ofis koltuk koltuk yedek parca sırt
ofis koltuk yedek parça oturma yeri

Ofis koltuk yıldız ayakları,

Ofis koltuğu yıldız ayak tamiri; Esasında parça değişimiyle neticelenir. Firmamızdan ofis koltuk ayak tamiri yapılmasını isteyebilirsiniz. İsterseniz de ofis koltuk ayaklarını satın alarak bizlerin telefon desteğiyle kendiniz değiştirebilirsiniz. Türkiye geneli ofis koltuğu yıldız ayak satışımız vardır ve kargo ile gönderiyoruz.

Ofis Koltuğu yıldız ayak çeşitleri aşağıdadır.

Alüminyum yıldız ayaklar, Plastik yıldız ayaklar, Metal yıldız ayaklar, Krom yıldız ayaklar, Ahşap yıldız ayaklar. Yü

Ofis koltuk tekerleği tamiri;

ofis koltuğu tekerleği nasıl sökülür.
ofis koltuğu tekerleği

Ofis koltuğu tekerleği tamiri değişim ile sonuç alırsınız, Firmamızdan ofis koltuk tekeri değişimin yapılmasını isteyebilirsiniz. Ofis koltuk tekerlerini, satın alarak kendinizde değiştirebilirsiniz Bizden  ücretsiz telefon desteği sağlanmaktadır. Türkiye geneli ofis koltuk tekerleği satışımız vardır aynı gün kargo ile gönderilir.

Ofis Koltuğu Tekerleği tipleri aşağıdadır.

Ofis koltuk tekerleği plastik, Ofis koltuk tekerleği plastik vidalı, Ofis koltuk tekeri plastik frenli, Ofis koltuğu tekerleği krom, Ofis koltuk tekeri .

Türkiye geneli bizleri arayabilirsiniz. İstediğiniz miktarda  ofis koltuğu yedek parça siparişi verip ofis koltuğunuza kavuşabilirsiniz.

Ücretsiz  Destek hattı0532 709 30 28