Ofis koltuk tekeri

ofis koltuk yedek parça oturma yeri
ofis koltuk yedek parça

Ofis koltuk tekerleği,

Ofis koltuk tekerleği nasıl sökülür

Ofis koltuk tekerleği plastik, Ofis koltuk tekerleği plastik vidalı, Ofis koltuk tekeri plastik frenli, Ofis koltuğu tekerleği krom, Ofis koltuk tekeri .

Türkiye geneli bizleri arayabilirsiniz. İstediğiniz miktarda  ofis koltuğu yedek parça siparişi verip ofis koltuğunuza yenilebilirsiniz ve yeni ofis koltuğuna kavuşabilirsiniz.

Ücretsiz  Destek hattı0532 709 30 28

Açıklama

 

Ofis koltuk tekeri : koltuk yükü taşıyan ve ileten parçalardır. Sağlam ve kaliteli olması koltuğun diğer parçalarının da arızalanmasını veya kırılmasını önler. Farklı tipi ve modeli mevcuttur. Koltuğun modeli ve kullanım amacına göre en uygun tekerlek seçimi yapılmalıdır. Ofis koltuk tekerleği, zemine uygun olmalıdır. Halıfleks ve sert zemin için uygun tiplerde tekerlek seçimi yapılmalıdır. Buda koltuğun arızalanmasını engelleyecek bir püf noktadır.

Teker arızası ve tamir çözümü : Ofis koltuk tekerleğinin en büyük arızası “kırılmasıdır”. Teker kırılması dışındaki en büyük sorun ise tekerler arasına saç kılı veya iplik v.b malzeme gitmesi sonucu teker hareket kabiliyetini kaybeder. Tamiri ise tekerlek değişimi ile mümkündür.