Arama:
Ofis Koltuğunuzun Tekerleklerini Değiştirmek İçin Uygulamanız Gereken Adımlar

Ofis koltuğu tekerleğinizi değiştirmede önce sandalyeniz için çift teker mi yoksa tek teker mi istediğinize karar verin. Çift teker teker ağırlığı daha eşit dağıttığı için daha uzun ömürlüdür, ancak tek teker daha az parçaya sahip olduğu için arızalanma olasılığı daha az olduğu için daha güvenilirdir.

Ofis koltuğu tamiri
Ofis koltuğu tekerleri

Çift teker tekerler ofis ortamlarında kullanılan ofis sandalyelerinde daha sık kullanılırken, tek tekerler tipik olarak endüstriyel ortamlarda bulunmaktadır.

Halı kaplı, yumuşak yüzeyler için halı tekerlekleri satın alınabilir. Bu tekerlekler genellikle plastikten yapılır ve tekerlek zeminde yuvarlanırken toplanan halı ipliklerini gizlemek için bir kaputa sahip olmaktadır.

Sandalyeniz hem halı kaplı hem de parke zeminlerde yuvarlanacaksa, sert yüzeylere daha az zarar verdikleri için sert zemin tekerlekleri almak en iyisidir.

Ofis Sandalyenize Yeni Tekerleklerin Takılması
Tercih ettiğiniz yeni ofis koltuğu tekerleğinizi elinizle vidalayın. Tekerlekleriniz dişliyse, dişli gövdeyi sandalyenin ayağıyla hizalayın ve dönmesi durana kadar vidalayın.

Open chat
HOŞGELDİNİZ NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ ?