Arama:
Ofis koltuğu arıza nedenleri ve Ofis koltuğu tamiri çözümleri nerlerdir?

Ofis koltuğu tamiri ve arıza nedenleri için aşağıdaki teknik bilgilere ihtiyacınız olabilir.Ofis koltuğu hareketli aksamlardan meydana gelmektedir. Bunlar;
1- Ofis koltuğu amortisörü
2- Ofis koltuğu mekanizması
3- Ofis koltuğu metal-plastik ayak
4- Ofis koltuğu tekerlekleri.

ofis koltuğu tamiri
ofis koltuğu tamiri

Tüm bu aksamlar ofis koltularınızın malzeme içeriklerine ve kullanım şekillerine göre arıza vermektedir. Firmamız ofis koltuğu tamiri işlerini kendi üretimi olan ofis koltuğu yedek parçaları ile garantili şekilde yapmaktadır. Genellikle karşılaştığımız ofis koltuğu arızaları ise şöyle sıralanabilir

a- Ofis koltuğu amortisörü çalışmıyor
b- Ofis koltuğu sırt kısmı tamiri
c- Ofis koltuğu mekanizma arızası
d- Ofis koltuğu teker kırılması
e- Ofis koltuğu metal ayak veya plastik aya krılıması.
Tanımladığımız tüm bu sorunları karşısında ofis koltuklarınızı yeniden değerlendirebilir. En ekonomik çözüm yöntemleri ile ofis koltuklarınızı çöpe atmaktan kurtarabilirsiniz.

Ofis koltuğu tamiri ücreti ne kadar?

Ofis koltuğu tamiri ücreti genellikle sık sık sorulan sorular arasındadır. Firmamız yerinde tamir hizmeti verdiği ofis koltuk tamiri projelerinde yalnızca ofis koltuğu tamiri ücreti almaktadır. İmalathanemize gelen ofis koltuklarında tamir ücreti alınmamaktadır.
Firmamız tüm ofis koltuk tamiri projelerinde gerçekleştirdiği tüm ofis koltuğu yedek parça ve ofis koltuğu tamiri hizmet, ürünlerini 1 yıl değişim garantisi ile sizlerle buluşturmaktadır.

Ofis koltuğu tamiri hizmetlerini hangi illerde veriyorsunuz?

Ofis koltuğu tamiri hizmetimizi yalnızca İstanbul ilçelerinde (Ataşehir, Kadıköy, Maslak, Üsküdar, Ümraniye, Kartal ,Levent ,Mecidiyeköy vb. ) vermekteyiz. Ofis koltuğu yedek parça satışlarımız ise Tüm Türkiye genelinde gerçekleştirmekteyiz.

Open chat
HOŞGELDİNİZ NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ ?